Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

SILVERNET / Katalog

Viser 1-60 av 94 produkter
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-12  -  Color: Black
331,-
413,75  inkl. mva
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-0.5-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Color: Black
463,-
578,75  inkl. mva
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-01-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Color: Black
485,-
606,25  inkl. mva
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Color: Black
506,-
632,50  inkl. mva
549,-
686,25  inkl. mva
549,-
686,25  inkl. mva
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
Varenr.: SIL-SFP0-01-25-X131-10XD
662,-
827,50  inkl. mva
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 40km
Varenr.: SIL-SFP0-01-25-X131-40XD
785,-
981,25  inkl. mva
785,-
981,25  inkl. mva
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 2M X2
1 028,-
1 285,-  inkl. mva
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 50M
Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N  -  Color: Black
1 028,-
1 285,-  inkl. mva
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+, 2km
Varenr.: SIL-SFPX-08-10-X131-02XD
1 048,-
1 310,-  inkl. mva
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
Varenr.: SIL-SFPX-08-10-X131-10XD
1 129,-
1 411,25  inkl. mva
1 291,-
1 613,75  inkl. mva
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial
Varenr.: SIL MDR-60-48 (48V 1.25A)
1 299,-
1 623,75  inkl. mva
1 312,-
1 640,-  inkl. mva
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
Varenr.: SIL-10G-DATAC-10-C
Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Color: Black
1 594,-
1 992,50  inkl. mva
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 4M X2
1 594,-
1 992,50  inkl. mva
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial
Varenr.: SIL DR-120-48 (48V 2.5A)
1 633,-
2 041,25  inkl. mva
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
Varenr.: SIL DLC 90M
Kontakt 1: N  -  Kontakt 2: N  -  Color: Black
1 692,-
2 115,-  inkl. mva
1 731,-
2 163,75  inkl. mva
1 770,-
2 212,50  inkl. mva
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
Varenr.: SIL SAN 2416-90
1 907,-
2 383,75  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
Varenr.: SIL SAN 5818-90
1 907,-
2 383,75  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
Varenr.: SIL GAN 5824
1 946,-
2 432,50  inkl. mva
SILVERNET 240W 48V 5A Industrial Din
Varenr.: SIL NDR-240-48 (48V 5A)
1 965,-
2 456,25  inkl. mva
SILVERNET 10/100/1000M 2GX4GE POE,two
Varenr.: SIL3204P-SFP INC
2 064,-
2 580,-  inkl. mva
2 200,-
2 750,-  inkl. mva
2 200,-
2 750,-  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
Varenr.: SIL GAN 5829
2 615,-
3 268,75  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
Varenr.: SIL DAN 5829
2 789,-
3 486,25  inkl. mva
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
Varenr.: SIL 4CAB 8M X2
2 789,-
3 486,25  inkl. mva
2 789,-
3 486,25  inkl. mva
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
Varenr.: SIL SAN 2415-120
3 002,-
3 752,50  inkl. mva
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
Varenr.: SIL SAN 2417-90
3 002,-
3 752,50  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
Varenr.: SIL SAN 5820-90
3 002,-
3 752,50  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
Varenr.: SIL SAN 5819-120
3 002,-
3 752,50  inkl. mva
3 137,-
3 921,25  inkl. mva
3 233,-
4 041,25  inkl. mva
4 024,-
5 030,-  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
Varenr.: SIL DAN 5832
4 178,-
5 222,50  inkl. mva
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
Varenr.: SIL DAN 5834
5 841,-
7 301,25  inkl. mva
6 375,-
7 968,75  inkl. mva
7 327,-
9 158,75  inkl. mva
8 837,-
11 046,25  inkl. mva
8 837,-
11 046,25  inkl. mva
9 420,-
11 775,-  inkl. mva
9 420,-
11 775,-  inkl. mva
10 399,-
12 998,75  inkl. mva
10 511,-
13 138,75  inkl. mva
Viser 1-60 av 94 produkter