Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

SIKLU / Katalog

Forsiden / SIKLU
Viser 1-24 av 24 produkter
SIKLU SFP Multi Mode 850
Varenr.: EH-SFP-MM
829,-
1 036,25  inkl. mva
1 036,-
1 295,-  inkl. mva
På lager 4
SIKLU SFP Single Mode 1310
Varenr.: EH-SFP-SM
1 036,-
1 295,-  inkl. mva
1 140,-
1 425,-  inkl. mva
På lager 6
1 296,-
1 620,-  inkl. mva
På lager 8
1 302,-
1 627,50  inkl. mva
På lager 1
2 834,-
3 542,50  inkl. mva
2 853,-
3 566,25  inkl. mva
På lager 2
SIKLU EHaul 65cm antenna
Varenr.: EH-ANT-2FT
7 951,-
9 938,75  inkl. mva
14 973,-
18 716,25  inkl. mva
På lager 2
30 778,-
38 472,50  inkl. mva
30 778,-
38 472,50  inkl. mva
37 688,-
47 110,-  inkl. mva
37 688,-
47 110,-  inkl. mva
42 423,-
53 028,75  inkl. mva
42 423,-
53 028,75  inkl. mva
SIKLU EHaul-8010FX ADAPTER Tx Hi 1xRJ45 1xSFP+
Varenr.: EH-8010FX-ODUH-2C1P-EX-D
Hastighet: 2Mbps  -  Type: Bridge
56 564,-
70 705,-  inkl. mva
56 564,-
70 705,-  inkl. mva
Viser 1-24 av 24 produkter