Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

PEAKOPTICAL / Katalog

Viser 1-60 av 132 produkter
98,-
122,50  inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
Varenr.: PTFPSS-01F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC
108,-
135,-  inkl. mva
På lager 2
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMDG-01F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC
158,-
197,50  inkl. mva
Forventet på lager 15.04.2020
167,-
208,75  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMD-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC
167,-
208,75  inkl. mva
Forventet på lager 23.04.2020
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMD-3-09F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: LC
167,-
208,75  inkl. mva
Forventet på lager 16.04.2020
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMD-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC
169,-
211,25  inkl. mva
Forventet på lager 15.04.2020
172,-
215,-  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMO3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
172,-
215,-  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
172,-
215,-  inkl. mva
På lager 3
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMO3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC
172,-
215,-  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
172,-
215,-  inkl. mva
Forventet på lager 16.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 3M OM3
Varenr.: PTFMO3-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
174,-
217,50  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
177,-
221,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
183,-
228,75  inkl. mva
Forventet på lager 23.04.2020
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMO3-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
186,-
232,50  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m dplx
Varenr.: PTFMD-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC
188,-
235,-  inkl. mva
Forventet på lager 30.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
192,-
240,-  inkl. mva
Forventet på lager 28.04.2020
193,-
241,25  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL LC/LC SM 5m dplx
Varenr.: PTFSD-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
195,-
243,75  inkl. mva
Forventet på lager 15.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 5M OM3
Varenr.: PTFMO3-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
202,-
252,50  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL LC/LC MM 5m dplx
Varenr.: PTFMO3-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
211,-
263,75  inkl. mva
Forventet på lager 23.04.2020
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-2-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
215,-
268,75  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
224,-
280,-  inkl. mva
Forventet på lager 24.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
240,-
300,-  inkl. mva
Forventet på lager 15.04.2020
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
247,-
308,75  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex Cable
Varenr.: PTFMO4-7-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
298,-
372,50  inkl. mva
Forventet på lager 28.04.2020
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 dplx
Varenr.: PTFMO3-15-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
301,-
376,25  inkl. mva
Forventet på lager 21.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
303,-
378,75  inkl. mva
Forventet på lager 24.04.2020
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 7M
Varenr.: PTFMO4-7-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
307,-
383,75  inkl. mva
Forventet på lager 28.04.2020
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
313,-
391,25  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex Cable
Varenr.: PTFMO4-10-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
350,-
437,50  inkl. mva
Forventet på lager 28.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 10M
Varenr.: PTFMO4-10-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
358,-
447,50  inkl. mva
Forventet på lager 24.04.2020
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex CABLE
Varenr.: PTFMO4-12.5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
392,-
490,-  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
PEAKOPTICAL J4858C Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
404,-
505,-  inkl. mva
Forventet på lager 21.04.2020
PEAKOPTICAL 3CSFP92 Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 24.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 16.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
På lager 7
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM Comp
Varenr.: PSFP-24-3311S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 21.04.2020
PEAKOPTICAL JD119B Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-22FH3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-22FB
Varenr.: PSFP-24-3311S-22FF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 20.04.2020
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 17.04.2020
PEAKOPTICAL SFP-GE-L Comp
Varenr.: PSFP-24-3311S-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 21.04.2020
PEAKOPTICAL SFP-GE-S Comp
Varenr.: PSFP-24-3831M-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
433,-
541,25  inkl. mva
Forventet på lager 21.04.2020
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FT
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
434,-
542,50  inkl. mva
Forventet på lager 22.04.2020
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FW
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FW
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
434,-
542,50  inkl. mva
Forventet på lager 15.04.2020
PEAKOPTICAL PSFP-24-3831M-12FE
Varenr.: PSFP-24-3831M-12FE
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
434,-
542,50  inkl. mva
Forventet på lager 16.04.2020
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 15M
Varenr.: PTFMO4-15-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC
439,-
548,75  inkl. mva
Forventet på lager 23.04.2020
Viser 1-60 av 132 produkter