Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

PEAKOPTICAL / Katalog

Forsiden / PEAKOPTICAL
Viser 1-60 av 134 produkter
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
Varenr.: PTFPSS-01F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
98,-
122,50  inkl. mva
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
Varenr.: PTFMD-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
128,-
160,-  inkl. mva
Forventet på lager 08.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber OM3 Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 1m
130,-
162,50  inkl. mva
Forventet på lager 07.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-SC/PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMDG-01F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
133,-
166,25  inkl. mva
Forventet på lager 07.12.2021
PEAKOPTICAL LC / LC Duplex MM 1M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
138,-
172,50  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex OM1 2M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125
Varenr.: PTFMD-2-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
143,-
178,75  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 3M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
Varenr.: PTFMD-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 3m
143,-
178,75  inkl. mva
Forventet på lager 20.12.2021
PEAKOPTICAL ST/PC-LC/PC Duplex MM 3M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
Varenr.: PTFMD-3-09F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 3m
143,-
178,75  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex SM 2M 3.0mm
Varenr.: PTFSD-2-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
147,-
183,75  inkl. mva
Forventet på lager 13.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
Varenr.: PTFMO3-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
149,-
186,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
156,-
195,-  inkl. mva
Forventet på lager 09.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
Varenr.: PTFMD-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 5m
158,-
197,50  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 1m
160,-
200,-  inkl. mva
Forventet på lager 07.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex SM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125 um
Varenr.: PTFSD-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 5m
164,-
205,-  inkl. mva
Forventet på lager 08.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 1m
168,-
210,-  inkl. mva
På lager 1
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
168,-
210,-  inkl. mva
Forventet på lager 07.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 5M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
Varenr.: PTFMO3-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
170,-
212,50  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-2-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
171,-
213,75  inkl. mva
Forventet på lager 08.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-2-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
179,-
223,75  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
189,-
236,25  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
196,-
245,-  inkl. mva
På lager 5
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 10M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-10-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
201,-
251,25  inkl. mva
Forventet på lager 09.12.2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-7-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 7m
232,-
290,-  inkl. mva
Forventet på lager 22.12.2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex Cable MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-7-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 7m
238,-
297,50  inkl. mva
Forventet på lager 08.12.2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 5M OM4 3MM Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
245,-
306,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 Duplex MM Fiber Diameter: 50/125 um
Varenr.: PTFMO3-15-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 15m
249,-
311,25  inkl. mva
Forventet på lager 09.12.2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 5M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
251,-
313,75  inkl. mva
Forventet på lager 09.12.2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 10M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-10-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
271,-
338,75  inkl. mva
Forventet på lager 22.12.2021
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm, Fiber Diameter: 50/125 um LC/PC-LC/PC Duplex MM 10M
Varenr.: PTFMO4-10-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 10m
277,-
346,25  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex Cable MM 12M M5 OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
Varenr.: PTFMO4-12.5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 12.5m
303,-
378,75  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM 15M OM4 50/125 um 10 pcs
Varenr.: PTFMO4-15-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
338,-
422,50  inkl. mva
Forventet på lager 20.12.2021
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm Fiber Diameter: 50/125 um LC/PC-LC/PC Duplex MM 15M OM4
Varenr.: PTFMO4-15-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
346,-
432,50  inkl. mva
Forventet på lager 28.12.2021
388,-
485,-  inkl. mva
Forventet på lager 10.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 21.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 09.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
401,-
501,25  inkl. mva
Forventet på lager 14.12.2021
402,-
502,50  inkl. mva
Forventet på lager 13.12.2021
Viser 1-60 av 134 produkter