Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

PATCHBOX / Katalog

Forsiden PATCHBOX
Viser 1-57 av 57 produkter
156,-
195,-  inkl. mva
På lager 1
166,-
207,50  inkl. mva
På lager 3
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 8
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 31
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 5
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 1
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 27
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 3
169,-
211,25  inkl. mva
På lager 2
172,-
215,-  inkl. mva
På lager 21
227,-
283,75  inkl. mva
På lager 10
227,-
283,75  inkl. mva
På lager 2
227,-
283,75  inkl. mva
På lager 23
236,-
295,-  inkl. mva
På lager 3
243,-
303,75  inkl. mva
På lager 5
251,-
313,75  inkl. mva
På lager 26
251,-
313,75  inkl. mva
På lager 5
251,-
313,75  inkl. mva
På lager 9
268,-
335,-  inkl. mva
På lager 11
269,-
336,25  inkl. mva
På lager 2
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla LR 2.7m
Varenr.: C60UTPXC6XX31V
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2.7m
271,-
338,75  inkl. mva
PATCHBOX Plus+ UTP Kasett Lilla 1.7m
Varenr.: C60UTPXC6XXX1V
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 1.7m
280,-
350,-  inkl. mva
293,-
366,25  inkl. mva
På lager 4
290,-
362,50  inkl. mva
På lager 10
434,-
542,50  inkl. mva
På lager 98
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs
Varenr.: PBXFRAME
500-850mm Dybde, 6 x Patchcatch
Produkt: Patch Panel
1 174,-
1 467,50  inkl. mva
På lager 69
1 500,-
1 875,-  inkl. mva
På lager 16
5 104,-
6 380,-  inkl. mva
5 104,-
6 380,-  inkl. mva
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-LC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41124E
1.7m, 500-850mm Dybde
Produkt: Patch Panel
5 618,-
7 022,50  inkl. mva
På lager 3
PATCHBOX Plus+ OM4. LC-SC Factory Sealed
Varenr.: P60MMAOM41224E
1.7m, 500-850mm Dybde
Produkt: Patch Panel
5 618,-
7 022,50  inkl. mva
På lager 6
5 618,-
7 022,50  inkl. mva
5 618,-
7 022,50  inkl. mva
På lager 2
Viser 1-57 av 57 produkter