Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

PACKETLIGHT / Katalog

Viser 1-60 av 300 produkter
PACKETLIGHT Attenuators LC/UPC 10dB
Varenr.: PLN-ATT-LCU10-PLN
365,-
456,25  inkl. mva
PACKETLIGHT Attenuators LC/UPC 15dB
Varenr.: PLN-ATT-LCU15-PLN
365,-
456,25  inkl. mva
PACKETLIGHT Attenuators LC/UPC 5dB
Varenr.: PLN-ATT-LCU5-PLN
365,-
456,25  inkl. mva
365,-
456,25  inkl. mva
PACKETLIGHT Service SFP GbE 850nm MM
Varenr.: SL4-SERVICELINK4-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
375,-
468,75  inkl. mva
407,-
508,75  inkl. mva
På lager 11
PACKETLIGHT Service SFP GbE 850nm 150m MM, H3C
Varenr.: PLN-H3C-SFP-SX-085-PLN
417,-
521,25  inkl. mva
PACKETLIGHT Service SFP GbE 850nm MM
Varenr.: PLN-G-SFP-SX-085-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
417,-
521,25  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GbE 850nm MM
Varenr.: PLN-C-SFP-SX-085-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
417,-
521,25  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GbE 850nm MM
Varenr.: PLN-A-SFP-SX-085-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
417,-
521,25  inkl. mva
459,-
573,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GBE1310nm 10Km SM
Varenr.: PLN-J-SFP-LX-013-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
459,-
573,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GBE1310nm 10Km SM
Varenr.: PLN-C-SFP-LX-013-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
459,-
573,75  inkl. mva
625,-
781,25  inkl. mva
PACKETLIGHT Service SFP GbE 850nm MM
Varenr.: PLN-EXT-SFP-SX-085-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
671,-
838,75  inkl. mva
PACKETLIGHT Service SFP 8.5G 850nm 150m MM, H3C
Varenr.: PLN-H3C-SPP-8SR-085-PLN
711,-
888,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP+ 10G 850nm MM 150m
Varenr.: PLN-C-SPP-SR-085-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
711,-
888,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP+ 10G 850nm MM 150m
Varenr.: PLN-HPP-SPP-SR-085-PLN
711,-
888,75  inkl. mva
868,-
1 085,-  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP STM-16 i CWDM 1610 80km
Varenr.: PLN-G-SFP-STM16-ZX-C61-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
937,-
1 171,25  inkl. mva
1 302,-
1 627,50  inkl. mva
1 302,-
1 627,50  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP+ 10G 1310nm SM 10Km
Varenr.: PLN-C-SPP-LR-013-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 302,-
1 627,50  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GE CWDM 40KM, Cisco Comp
Varenr.: PLN-C-SFP-EX-CXX-PLN
1 367,-
1 708,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GE CWDM 80KM, Cisco Comp
Varenr.: PLN-C-SFP-ZX-CXX-PLN
1 443,-
1 803,75  inkl. mva
1 481,-
1 851,25  inkl. mva
PACKETLIGHT 1m DAC, QSFP+ to QSFP+, passive
Varenr.: PLN-G-CAB-QSPP-QSPP-1-PAS-PLN
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 519,-
1 898,75  inkl. mva
1 765,-
2 206,25  inkl. mva
PACKETLIGHT ( for Single Channel OADM CWDM)
Varenr.: OADM REFITTING FEE-PLN
1 898,-
2 372,50  inkl. mva
PACKETLIGHT Single Channel OADM CWDM
Varenr.: OADM-1-C-CH1530-PLN
1 927,-
2 408,75  inkl. mva
PACKETLIGHT Single Channel OADM CWDM
Varenr.: OADM-1-C-CH1610-PLN
1 927,-
2 408,75  inkl. mva
PACKETLIGHT SFP GE CWDM 120KM, Cisco Comp
Varenr.: PLN-C-SFP-EZX-CXX-PLN
1 974,-
2 467,50  inkl. mva
Viser 1-60 av 300 produkter