Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

ICT / Katalog

Viser 1-60 av 326 produkter
182,-
227,50  inkl. mva
På lager 9
186,-
232,50  inkl. mva
198,-
247,50  inkl. mva
198,-
247,50  inkl. mva
På lager 20
198,-
247,50  inkl. mva
På lager 8
ICT SFP, 100Mbps, LC, SM
Varenr.: MO-MFB-TF20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
209,-
261,25  inkl. mva
På lager 20
239,-
298,75  inkl. mva
På lager 8
ICT SFP, 1.25 GB/s, LC, MMF
Varenr.: MO-SFP-1GSXLC
241,-
301,25  inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-MGB-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
244,-
305,-  inkl. mva
På lager 8
244,-
305,-  inkl. mva
På lager 16
244,-
305,-  inkl. mva
På lager 5
ICT 1000BASE-LX
Varenr.: MO-MGB-LX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
247,-
308,75  inkl. mva
På lager 1
250,-
312,50  inkl. mva
På lager 19
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
Varenr.: MO-UF-MM-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
254,-
317,50  inkl. mva
På lager 19
255,-
318,75  inkl. mva
255,-
318,75  inkl. mva
261,-
326,25  inkl. mva
På lager 2
ICT 1000BASE-LX
Varenr.: MO-331-5309
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
266,-
332,50  inkl. mva
ICT 1000BASE-LX
Varenr.: MO-TL-SM311LS
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
285,-
356,25  inkl. mva
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
Varenr.: MO-UF-RJ45-1G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
295,-
368,75  inkl. mva
ICT SFP 1.25G Bidi Tx1550/Rx1310nm
Varenr.: MO-SFP-GE-S20K-1550D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
302,-
377,50  inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-FG-TRAN-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
303,-
378,75  inkl. mva
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-331-5311
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
303,-
378,75  inkl. mva
ICT 1000BASE-LX
Varenr.: MO-10052H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
304,-
380,-  inkl. mva
ICT SFP+ DAC Cable, 0.5m
Varenr.: MO-CB-DASFO-0.5M
306,-
382,50  inkl. mva
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-407-BBOU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
307,-
383,75  inkl. mva
På lager 28
ICT 1000BASE-LX
Varenr.: MO-407-BBOO
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
308,-
385,-  inkl. mva
På lager 8
321,-
401,25  inkl. mva
327,-
408,75  inkl. mva
På lager 2
334,-
417,50  inkl. mva
På lager 10
340,-
425,-  inkl. mva
ICT Small Form Factor
Varenr.: MO-E-SPF-L
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
342,-
427,50  inkl. mva
ICT Small Form Factor
Varenr.: MO-E-SPF-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
342,-
427,50  inkl. mva
347,-
433,75  inkl. mva
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1490
Varenr.: MO-Z-SFP-1G-BX-D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
349,-
436,25  inkl. mva
ICT 100BASE-FX
Varenr.: MO-3C-S31011-3CLM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
350,-
437,50  inkl. mva
ICT SFP 10/100/1000Base-T Copper
Varenr.: MO-0061705890
353,-
441,25  inkl. mva
ICT 10/100/1000Base-T
Varenr.: MO-FG-TRAN-GC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
355,-
443,75  inkl. mva
ICT 100Mb multimode SFP
Varenr.: MO- FS-TRAN-FX
361,-
451,25  inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-407-BBOR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
367,-
458,75  inkl. mva
På lager 5
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
370,-
462,50  inkl. mva
ICT SFP+ DAC Cable, 2m
Varenr.: MO-CB-DASFO-2M
385,-
481,25  inkl. mva
394,-
492,50  inkl. mva
På lager 10
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
Varenr.: MO-Z-SFP-1G-BX-SC-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
395,-
493,75  inkl. mva
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
Varenr.: MO-Z-SFP-1G-BX-U
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
395,-
493,75  inkl. mva
ICT 1000BASE-SX
Varenr.: MO-1AB187280033
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
396,-
495,-  inkl. mva
ICT SFP 1G Bidi pair, 30km
Varenr.: MO-UF-SM-1G-S-2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
398,-
497,50  inkl. mva
ICT SFP28 DAC Cable, 25 Gbps 0.5m
Varenr.: MO-UC-DAC-SFP28
403,-
503,75  inkl. mva
ICT BIDI-BX-U 1,25G 1310TX/1550RX
Varenr.: MO-SFP-BX-U-35-SC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
407,-
508,75  inkl. mva
ICT SFP 1.25G BX-D Tx1550/Rx1310nm
Varenr.: MO-G-SFP-1G-53-SC-3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
419,-
523,75  inkl. mva
ICT SFP 1.25G BX-U Tx1310/Rx1550nm
Varenr.: MO-G-SFP-1G-35-SC-3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
419,-
523,75  inkl. mva
ICT SFP 1.25Gb/s, LC SM
Varenr.: MO-GLC-BX03-D
420,-
525,-  inkl. mva
ICT SFP 1.25Gb/s, LC SM
Varenr.: MO-GLC-BX03-U
420,-
525,-  inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10G 3M
Varenr.: MO-332-1368
424,-
530,-  inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s
Varenr.: MO-S+DA0001
430,-
537,50  inkl. mva
ICT SFP+ DAC 10Gb/s Cable, 1m
Varenr.: MO-02310MUN
437,-
546,25  inkl. mva
ICT 10GBASE-SR
Varenr.: MO-MTB-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
438,-
547,50  inkl. mva
Viser 1-60 av 326 produkter