Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

EQUIP / Katalog

Viser 1-60 av 67 produkter
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2.5m
80,-
100,-  inkl. mva
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2m
80,-
100,-  inkl. mva
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
Varenr.: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA  -  Farge: Sort  -  Lengde: 2.5m
80,-
100,-  inkl. mva
87,-
108,75  inkl. mva
90,-
112,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
92,-
115,-  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Kontakt 1: Micro-USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
92,-
115,-  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Kontakt 1: USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
98,-
122,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
98,-
122,50  inkl. mva
100,-
125,-  inkl. mva
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Farge: Blå  -  Lengde: 1.8m
105,-
131,25  inkl. mva
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12834107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
110,-
137,50  inkl. mva
162,-
202,50  inkl. mva
177,-
221,25  inkl. mva
184,-
230,-  inkl. mva
EQUIP HDMI M TO HD15 VGA F F-FEEDS2
Varenr.: 11903607
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: VGA (D-Sub)  -  Kontakt 2: HDMI Type A (Standard)  -  Kontakt 2: VGA  -  Farge: Sort
194,-
242,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 10m
194,-
242,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Farge: Sort  -  Lengde: 15m
318,-
397,50  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25557307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
966,-
1 207,50  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25556307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
982,-
1 227,50  inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
1 001,-
1 251,25  inkl. mva
1 071,-
1 338,75  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25557507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
1 101,-
1 376,25  inkl. mva
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
Varenr.: 25558307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 3m
1 114,-
1 392,50  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25556507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
1 122,-
1 402,50  inkl. mva
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
Varenr.: 40242407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 100m
1 206,-
1 507,50  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25557407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
1 214,-
1 517,50  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25556407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
1 224,-
1 530,-  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 10M F-FEEDS2
Varenr.: 25557607
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 10m
1 332,-
1 665,-  inkl. mva
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
Varenr.: 40146807
Type: Cat6  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
1 360,-
1 700,-  inkl. mva
1 463,-
1 828,75  inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 F/F 5M
Varenr.: 25555507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: MTP  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
1 606,-
2 007,50  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 15M F-FEEDS2
Varenr.: 25557707
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 15m
1 613,-
2 016,25  inkl. mva
EQUIP MTP/MTP OM4 F/F 7M
Varenr.: 25555407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: MTP  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
1 750,-
2 187,50  inkl. mva
Viser 1-60 av 67 produkter