Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
32 09 06 77 post@infotec.no
Tom handlekurv

EQUIP / Katalog

Viser 1-60 av 74 produkter
19,-
23,75  inkl. mva
På lager 3774
EQUIP 14708107 F-FEEDS2
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Lengde: 2.5m
57,-
71,25  inkl. mva
EQUIP 14708207 F-FEEDS2
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm  -  Lengde: 2m
57,-
71,25  inkl. mva
EQUIP 14709207 F-FEEDS2
Varenr.: 14709207
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 2 x RCA  -  Lengde: 2.5m
57,-
71,25  inkl. mva
På lager 2
EQUIP USB 2 CABLE A-A 1.8M M/M BLACK . CABL
Varenr.: 128870
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 1.8m
65,-
81,25  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128750
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 1.8m
74,-
92,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent, dobbelsk‘rmet
Varenr.: 128651
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 3m
78,-
97,50  inkl. mva
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
Varenr.: 121169
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
86,-
107,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Kontakt 1: USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
86,-
107,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 MICRO B MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Kontakt 1: Micro-USB B  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
86,-
107,50  inkl. mva
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB B  -  Lengde: 1.8m
88,-
110,-  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128751
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 3m
91,-
113,75  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 TYPE C CABLE 1M F-FEEDS2
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
91,-
113,75  inkl. mva
EQUIP USB 3 EXTENSION A-A M/F 2M BLK . CABL
Varenr.: 128398
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 2m
91,-
113,75  inkl. mva
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
Varenr.: 118945
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DVI-A  -  Kontakt 2: VGA
95,-
118,75  inkl. mva
EQUIP USB 2 EXTENS CBL A-A 5M M/F BLK . CABL
Varenr.: 128852
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5m
95,-
118,75  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
Varenr.: 128752
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5m
96,-
120,-  inkl. mva
EQUIP USB 3.1 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12834107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
98,-
122,50  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 A MALE TO F-FEEDS2
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB C  -  Lengde: 1m
100,-
125,-  inkl. mva
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3 F-FEEDS2
Varenr.: 25224307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
113,-
141,25  inkl. mva
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5 F-FEEDS2
Varenr.: 25224507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
133,-
166,25  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/Female
Varenr.: 133336
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 5m
155,-
193,75  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 10m
172,-
215,-  inkl. mva
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Kontakt 1: USB A  -  Kontakt 2: USB A  -  Lengde: 15m
261,-
326,25  inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145507
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 100m
330,-
412,50  inkl. mva
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
Varenr.: 332521
USB porter: 0  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 0
360,-
450,-  inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40143307
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 100m
431,-
538,75  inkl. mva
EQUIP CAT.5E LSOH INST. CABLE F-FEEDS2
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
515,-
643,75  inkl. mva
EQUIP CAT5E SF/UTP INSTALLATION CABL F-FEEDS2
Varenr.: 40242407
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 100m
564,-
705,-  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25556307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
666,-
832,50  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 3M F-FEEDS2
Varenr.: 25557307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 3m
704,-
880,-  inkl. mva
EQUIP CAT.6 LSOH SOLID COPPER F-FEEDS2
Varenr.: 40148507
Type: Cat6  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Hvit  -  Lengde: 100m
778,-
972,50  inkl. mva
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C F-FEEDS2
Varenr.: 25558307
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MPO/MTP  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 3m
789,-
986,25  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25556507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
789,-
986,25  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M F-FEEDS2
Varenr.: 25557507
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 5m
806,-
1 007,50  inkl. mva
EQUIP CAT.6 U/UTP LSOH 305M F-FEEDS2
Varenr.: 40146807
Type: Cat6  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grå  -  Lengde: 305m
848,-
1 060,-  inkl. mva
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25556407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x LC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
900,-
1 125,-  inkl. mva
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 7M F-FEEDS2
Varenr.: 25557407
Type: Fiber  -  Kontakt 1: MTP  -  Kontakt 2: 4 x SC  -  Farge: Cyan  -  Lengde: 7m
907,-
1 133,75  inkl. mva
Viser 1-60 av 74 produkter